Top

Aliuminiai balkonai

Praktiška, patogi eksplotuoti, sandari.

Aliuminė rėmine stumdoma sistema plačiai naudojama daugiabučių namų, statytų prieš 20-40 metų balkonų stiklinimui. Ši sistema, kartu su varstomų ar nevarstomų aliumininių langų bei vitrinų kombinacijomis tinka įvairios konfigūracijos balkonų įstiklinimui. Ji sandari, praktiška, lengvai prižiūrima, saugi. Saugumą garantuoja galimybė visą sistemą užrakinti. Šis balkonų ir lodžijų stiklinimo būdas atstoja kažkada populiarias grotas žemesnių aukštų gyventojams. Įstiklinus balkoną šiuo būdu, jūsų namuose atsiranda dar viena papildoma erdvė, o jos panaudojimas ar puošyba – kiekvieno vaizduotės, poreikių ar pomėgių įgyvendinimo erdvė.

Kuo geresnės aliuminio konstrukcijų balkono įstiklinimo sistemos?

Jos sukurtos ir pritaikytos būtent balkonų ir lodžijų stiklinimui. Stumdoma sistema patogi atidaryti, neužima vidines balkono erdvės. Aliuminio konstrukcijų balkonu įstiklintas sistemas lengva prižiūrėti, nes stumdomas dalis galima išimti, išvalyti ir vėl įdėti. Nedidelis konstrukcijos bendras svoris, palyginus su plastikine sistema.

Panaudojimo sritis:

Daugiabučių namų balkonai.
Nuosavų namų balkonai.
Pavėsinės.
Prekybos paviljonai.

Sistemos ypatumai:

Sistema sandari, lengva, saugi, kadangi turi užrakinimo galimybę.
Galima stiklinti bet kokios konfigūracijos balkoną.
Sistemos langai laisvai juda dviem kryptimis.
Tinklelio nuo vabzdžių komplektavimo galimybė.
Gaminamos 3-jų ir 2-jų bėgelių stumdomos sistemos.
Profiliai dažyti milteliniu būdu, todėl eksploatavimo periodu jų dažyti iš naujo nereikės.
Valant nebūtina lipti aukštai, galima judančias dalis iškelti ir po nuvalymo vėl jas įstatyti į rėmą, kas sumažina traumų tikimybę.
Sistema pasižymi optimalia konstrukcijos kaina, patikimumu, ilgu eksploatacijos laikotarpiu.
Ji ypač tinka mūsų klimatui, kadangi aliuminis nereaguoja į temperatūrų skirtumus.
Kad kondensatas netekėtų į balkono vidų yra papildomas kondensato surinkimo griovelis, kur suteka vanduo ir per drenažą pašalinamas į lauką.

Jeigu užsakovui patinka erdvės įspūdis, o reikia tvirto, patikimo rėminio balkono įstiklinimo, galima pasiūlyti ir tokį variantą: vietoje apatinės aklinos dalies pagaminti ir sumontuoti stacionarią aliuminio stiklo konstrukcią. Saugumo sumetimais naudojamas grūdintas stiklas arba tripleksas. Tokiu atveju gauname šiuolaikišką dizaino požiūriu ir kartu tvirtą rėminę stiklinimo konstrukciją nuo grindų iki lubų.