Top

Buto šarvuotos durys

Saugios, patikimos, stilingos vidaus patalpų šarvuotos durys

Šarvuotos vidaus patalpų durys skirtos patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų, kasos patalpų ir pan. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP arba MDF plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur didelis drėgnumas.

Premium

Aukščiausios 4 saugumo klasės durys jūsų butui.

Tai aukščiausios 4 saugumo klasės šarvuotos durys skirtos eksplotuoti patalpose kuriose nėra drėgmes ir didelio temperatūros skirtumo. Šias duris atlikus bandymus Kauno technologijos universitete nepavyko išlaužti per 30 minučių naudojant gręžimo, kalimo ir laužimo įrankius.

DURŲ STAKTA gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 80 mm., o storis net 2 mm. Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu. Taip pat į staktą montuojamos DORMA ploštelės, kurių dėka eksplotavimo metu galima reguliuoti durų pritraukimą, kad durų varstymas butų ypač komfortiškas.

DURŲ VARČIA taip pat gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 50 mm., o plieno storis 2 mm. Varčia sustiprinta dviem horizontaliai ir dviem vertikaliais suvirintais plieno profiliais kurie apsaugo spynas nuo išstumimo ir neleidžia durims deformuotis. Iš lauko pusės duris dengia 2 mm. storio plieno lakštas. Bendras durų varčios storis 76 mm.

DURŲ VARČIOS APŠILTINIMUI naudojama sukietinta aukščiausios klasės akmens vata 2 cm. storio. ji sudedamas į duris trim sluoksniais taip išsaugant ypač geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes. Durų garso izoliacija Kauno technologijos universitete atliktais bandymais atitinka 44dB., šilumos pralaidumas 1,2 W/m2K.

DURŲ VYRIAI naudojami Italų gamybos 20 mm. skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų itin lengvas. Komplektacijoje virinami 3 vyriai. Premium duryse komplektuojami chromuoti vyrių uždengėjai.

4 APSAUGINIAI KAIŠČIAI, kurie apsaugo duris nuo išlaužimo nupjovus vyrius.

APDAILINĖS PLOKŠTĖS standartiškai komplektuojamos iš laminuotos medžio drožlių plokštės 12 mm. storio. Plokščių kraštai užlaminuojami PVC kantu, tokiu būdu eksplotaciniu laikotarpių plokštės kraštai neatsilupinėja. Papildomai galima užsisakyti mdf plokštę su pvc plėvele, kurios spalvų ir raštų įvairovė patenkins ir pačio išrankiausio kliento norus.

SPYNOS komplektuojamos ne mažesnės kaip 6-7 saugumo klasės. Naudojame tik garsių ir žinomų gamintojų spynas tokias kaip „SECUREMME 2510”, „SECUREMME 2610”,  „MOTTURA”, „DORMA”, „EVVA” ir kt.

Standart

Tai standartinės šarvuotos durys skirtos eksploatuoti patalpose kuriose nėra drėgmės ir didelio temperatūros skirtumo.

DURŲ STAKTA gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 80 mm., o storis net 2 mm. Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu.

DURŲ VARČIA taip pat gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 40 mm., o plieno storis 2 mm. Varčia sustiprinta dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės. Iš lauko pusės duris dengia 1,5 mm. storio plieno lakštas.

DURŲ VARČIOS APŠILTINIMUI naudojamas putų polistirolas 2 cm. storio, jis sudedamas į duris dviem sluoksniais taip išsaugant geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes. Durų garso izoliacija Kauno technologijos universitete atliktais bandymais atitinka 44dB., šilumos pralaidumas 1,2 W/m2K.

DURŲ VYRIAI naudojami Italų gamybos 20 mm. skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų itin lengvas. Papildomai galima komplektuoti chromuotus vyrių uždengėjus.

APDAILINĖS PLOKŠTĖS standartiškai komplektuojamos iš laminuotos medžio drožlių plokštės 12 mm. storio. Plokščių kraštai užlaminuojami PVC kantu, tokiu būdu eksplotaciniu laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupinėja. Papildomai galima užsisakyti mdf plokštę su pvc plėvele, kurios spalvų ir raštų įvairovė patenkins ir pačio išrankiausio kliento norus.

SPYNOS komplektuojamos pagal kliento norus ir pageidavimus. Naudojame tik garsių ir žinomų gamintojų spynas tokias kaip „SECUREMME 2510”, „SECUREMME 2610”, „MOTTURA”, „DORMA”, „EVVA” ir kt.