8 37 380166 +370 652 27617

Chemijos g. 2, II aukštas

Top

Agro Plius

Šis šiltnamis skirtas tvirtumo ir ilgaamžiškumo mėgėjams. Ypatingai patrauklus kainos ir kokybės/tvirtumo santykis.
Šis modelis vasarą praktiškas ir estetiškas (įtiks patiems reikliausiems sodininkams), o žiemą – patikimas, nes šiame AGRO PLIUS modelyje arkos statomos kas 67cm. (kai paprastame modelyje – kas 100cm.) O tai reiškia – jog arčiau viena kitos statomos arkos suteikia tokį tvirtumą, kuris atlaiko net iki 180kg. sniego apkrovos viename kvadratiniame metre. (!!)
Arkos yra vientisos, išlenktos gamykloje – nėra arkų lankų sujungimo mazgų. Taip pat gamykloje suvirinti priekinis bei galinis rėmas, kuriuose yra įmontuotos durys su orlaidėmis.
Šiltnamį pristatysime ir sumontuosime, o esant norui montuotis patiems – pridėsime išsamią instrukciją.
Galimi matmenys:
3×4 (12 kv.m.)
3×6 (18 kv.m.)
3×8 (24 kv.m.)

168071b3d4e5ba621bd81dde5998ad65

Gaspadinė

Įtiks reikliausiai sodininkei, nes šiltnamio surinkimas itin lengvas, o pats šiltnamis – erdvus, aukštas (net 2,42m!), ir puikaus estetinio vaizdo.
Šiltnamis parduodamas komplekte su dvejomis durimis iš abiejų šiltnamio galų, vokiška polikarbonatine danga, difuzine juostele, taip pat – sustiprintu pamatiniu pagrindu.
Mūsų pasiūlymas – negaiškite savo laiko montuojant šiltnamį, turime puikią montuotojų komandą, kuri pasiruošusi šiltnamį atvežti, sumontuoti, o Jums liks tik pasisodinti gėrybes ir džiaugtis jų vaisiais.  Esant norui montuoti patiems – pridėsime išsamią montavimo instrukciją.
Galimi matmenys:  

2,64×4
2,64×6
2,64×8 ir t.t. (Šiltnamis ilginasi po du metrus)

 

   

Ferma

ferma-3d2

Ekonomiškiausias variantas, vienas populiariausių bei labiausiai perkamų šiltnamių. Pagamintas iš omega tipo cinkuotų 0,8mm. profilių bei padengtas 4mm. vokiška polikarbonatine danga.
Tokia šiltnamio konstrukcija suteikia gaminiui tvirtumą bei stabilumą, o viduje susiformavęs mikroklimatas skatina intensyvesnį augalų vystymąsi ir ankstyvesnį derliaus subrendimą.

Galimi matmenys :

 3×4( 12 kv.m ) , aukštis 2,1 m
3×6( 18 kv.m ) , aukštis 2,1 m
3×8( 24 kv.m ) , aukštis 2,1 m 

 Šiltnamio „Ferma“surinkimo schema

Gaspadorius

Erdvus, aukštas ir itin patvarus, parduodamas komplekte su cinkuotu pamatiniu pagrindu ir durimis (su orlaidėmis) ABIEJUOSE šiltnamio galuose.
Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų – šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų „kojas“ su skersinukais (jos yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio kojos suteikia šiltnamiui stabilumo.
Gaspadorius suprojektuotas taip, jog atlaikys ne tik prie karkaso pririštus augalus, bet ir įvairias pakabintas lentynėles.
Polikarbonatinės dangos storį galite pasirinkti patys – 4 arba 6mm. storio.
Galimi matmenys:

2,87×4
2,87×6
2,87×8 ir t.t. (Šiltnamis ilginasi po du metrus)

Lašas

Šis šiltnamio modelis suprojektuotas ir sukonstruotas kvalifikuotų konstruktorių, kurių dėka konstrukcija atitinka aukščiausius reikalavimus. Skiriamasis šio šiltnamio bruožas – „Lašo“ formos rėmas. Šis išskirtinis šiltnamis skiriasi nuo kitų modelių ne tik savo forma, bet ir savo specifikacijomis. Rėmas pagamintas iš kvadratinio cinkuoto uždaro vamzdžio 25 x 25 mm ir yra cinkuotas iš abiejų pusi, o tai ženkliai prailgina tarnavimo laiką. Durys su orlaidėmis iš abiejų pusių. Pamatas nereikalingas .