Top

Agro Plius

Šis šiltnamis skirtas tvirtumo ir ilgaamžiškumo mėgėjams. Ypatingai patrauklus kainos ir kokybės/tvirtumo santykis.
Šis modelis vasarą praktiškas ir estetiškas (įtiks patiems reikliausiems sodininkams), o žiemą – patikimas, nes šiame AGRO PLIUS modelyje arkos statomos kas 67cm. (kai paprastame modelyje – kas 100cm.) O tai reiškia – jog arčiau viena kitos statomos arkos suteikia tokį tvirtumą, kuris atlaiko net iki 180kg. sniego apkrovos viename kvadratiniame metre. (!!)
Arkos yra vientisos, išlenktos gamykloje – nėra arkų lankų sujungimo mazgų. Taip pat gamykloje suvirinti priekinis bei galinis rėmas, kuriuose yra įmontuotos durys su orlaidėmis.
Šiltnamį pristatysime ir sumontuosime, o esant norui montuotis patiems – pridėsime išsamią instrukciją.
Galimi matmenys:
3×4 (12 kv.m.)
3×6 (18 kv.m.)
3×8 (24 kv.m.)

168071b3d4e5ba621bd81dde5998ad65

Klasikinis

Šiltnamis įtiks reikliausiai sodininkei! Klasikinės formos ir puikaus estetinio vaizdo.
Šiltnamio karkasas, pagamintas iš kvadratinių cinkuoto plieno profilių 25×25 mm, garantuoja gaminio tvirtumą bei stabilumą ilgam laikui.. Klasikinės konstrukcijos forma leidžia auginti aukštaūgius augalus, o išskirtinis tvirtumas – raišioti juos prie stoginių atramų. Šiltnamiui pamatas nereikalingas, turi tvirtinimo kojas į žemę. 
Galimi matmenys:  

2.5 x 4 (10 kv.m);
2.5 x 6 (15 kv.m);
2.5 x 8 (20 kv.m);

Šiltnamio aukštis – 2,2 m.

 

Išskirtinės šiltnamio savybės:    

 • tinkamiausia konstrukcija aukštaūgiams augalams;
 • durys su orlaidėmis montuojamos iš abiejų galų (garantuojamas efektyvus šiltnamio vėdinimas);
 • į komplektaciją įeina visos montavimo detalės;
 • kompaktiškai supakuotas (pervežamas lengvuoju transportu);
 • žiemos metu nereikia demontuoti.

Orbita PLIUS

Ekonomiškiausias variantas, vienas populiariausių bei labiausiai perkamų šiltnamių. Pagamintas iš omega tipo ypač tvirtų cinkuotų profilių (6 cm. pločio) bei padengtas 4mm.  polikarbonatine danga. Šiltnamio arkos statomos kas 1 m. Taip pat yra galimybė komplektuoti su stoglangiu. Šiltnamis iš abiejų galų turi duris su atidaromomis orlaidėmis. Polikarbonato danga tvirtinama varžtais. Šiltnamio karkasas papildomai sutvirtintas. Žiemos metu šiltnamio nereikia demontuoti. Taip pat šiltnamiui nereikalingas pamatas. Kiekvienos šiltnamio arkos gale yra papildomi T formos profiliai, kurie yra užkasami į žemę ir tokiu būdu šiltnamis tvirtai pritvirtinamas prie žemės.

Šiltnamio dangai naudojamas 4mm. kanalinis polikarbonatas garantuoja ypatingą gaminio patvarumą (atsparus smūgiams, krušai) bei išskirtines termoizoliacines savybes (1,65 karto geriau sulaiko šilumą nei to paties storio stiklas), pasižymi optiniu skaidrumu (praleidžia 82 % saulės šviesos ), bei gebėjimu skaidyti ultravioletinius saulės spindulius, yra atsparus esant temperatūrai nuo -40°C iki +120°C. Augalai, auginami tokiame šiltnamyje bus apsaugoti tiek nuo šalnų ( iki -5C ) tiek nuo žalingo tiesioginio saulės poveikio, o tolygus šilumos pasiskirstymas šiltnamyje pagreitins jų vystimąsi bei padidins derlingumą.

Galimi matmenys :

 3×4( 12 kv.m ) , aukštis 2,1 m
3×6( 18 kv.m ) , aukštis 2,1 m
3×8( 24 kv.m ) , aukštis 2,1 m 

Gaspadorius

Erdvus, aukštas ir itin patvarus, parduodamas komplekte su cinkuotu pamatiniu pagrindu ir durimis (su orlaidėmis) ABIEJUOSE šiltnamio galuose.
Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų – šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų „kojas“ su skersinukais (jos yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio kojos suteikia šiltnamiui stabilumo.
Gaspadorius suprojektuotas taip, jog atlaikys ne tik prie karkaso pririštus augalus, bet ir įvairias pakabintas lentynėles.
Polikarbonatinės dangos storį galite pasirinkti patys – 4 arba 6mm. storio.
Galimi matmenys:

2,87×4
2,87×6
2,87×8 ir t.t. (Šiltnamis ilginasi po du metrus)

Šiltnamio aukštis – 2,25 m.

Agro Titan

Agro TITAN –  ypatingai tvirtas ir lengvai surenkamas šiltnamis. Lankai pagaminti iš kokybiškų cinkuotų plieninių vamzdžių 40×20 mm. Lankai išlenkti iš vientiso keturkampio vamzdžio, o priekinė ir galinė dalis jau suvirinta gamykloje, todėl surinkimas nekels jokių rūpesčių. Atstumas tarp lankų sumažintas iki 67 cm, tai leidžia pasiekti maksimalų tvirtumą. Durys ir orlaidės montuojamos iš abiejų šiltnamio galų, taip užtikrinamas efektyvus vėdinimas.

Šiltnamio matmenys:

3×4 (12 kv.m), aukštis 2,1 m.
3×6 (18 kv.m), aukštis 2,1 m.
3×8 (24 kv.m), aukštis 2,1 m.
3×10 (30 kv.m), aukštis 2,1 m.

Kompaktiškas

Kompaktiškas šiltnamis – sumažinto pločio šiltnamis. Šiltnamio plotis 2 metrai. Rėmas pagamintas iš cinkuoto plieninio vamzdžio 20x20mm. Lengvai sumontuojamas ( priekinė ir galinė šiltnamio dalis suvirinta, o arkos vientisos).

Išskirtinės šiltnamio savybės:

 • ypač tvirtas;
 • durys su orlaidėmis montuojamos iš abiejų galų (kas garantuoja efektyvų šiltnamio vėdinimą);
 • į komplektaciją įeina visos montavimo detalės;
 • labai lengvai surenkamas (per 2-3 val);
 • galima statyti tiek ant pamato tiek apseiti ir be jo;
 • arkos išlenktos iš vientiso metalo, o galinėse konstrukcijose jau įmontuotos durys bei orlaidės
 • ypač stiprus vėjo ir sniego apkrovom.

Lašas

Šis šiltnamio modelis suprojektuotas ir sukonstruotas kvalifikuotų konstruktorių, kurių dėka konstrukcija atitinka aukščiausius reikalavimus. Skiriamasis šio šiltnamio bruožas – „Lašo“ formos rėmas. Šis išskirtinis šiltnamis skiriasi nuo kitų modelių ne tik savo forma, bet ir savo specifikacijomis. Rėmas pagamintas iš kvadratinio cinkuoto uždaro vamzdžio 25 x 25 mm ir yra cinkuotas iš abiejų pusi, o tai ženkliai prailgina tarnavimo laiką. Durys su orlaidėmis iš abiejų pusių. Pamatas nereikalingas .

3×4 (12 kv.m), aukštis 2,4 m.
3×6 (18 kv.m), aukštis 2,4 m.
3×8 (24 kv.m), aukštis 2,4 m.