Top

Plastikiniai langai

ALUPLAST IDEAL 4000

aluplast-ideal-4000-classic-mini

Šio modelio plastikiniai langai – klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

VEKA EFFECTLINE

veka-efectline-mini
Tai klasikinių 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka plastikiniai langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

VEKA SOFTLINE 82

veka-softline-mini
,,Veka SoftLine 82“ modelio langai – unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai, kaip ir Veka AlphaLine, turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

KOMMERLING 76 MD

kommerling

Šiltas, 76 mm, 6 kamerų, tvirtas lango rėmas bei 3 tarpinės garantuoja patikimumą ir gerą šiluminę izoliaciją bet kokiu oru.

Trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą.
Naudojami itin kokybiški ir aksesuarų gausa pasižymintis austriški Maco apkaustai.
Be švino – „greenline”. Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis – cinkas.