Top

Roletai

Roletai diena - naktis

Roletas-2

Roletai diena – naktis yra vienas iš naujausių ir populiarių būdų, kaip jaukiai ir originaliai pasislėpti nuo dienos šviesos arba atėjus tamsiam paros metui uždengti langą. Specialūs du audinio sluoksniai, prasilenkdami vienas su kitu, sukuria unikalų „diena-naktis” efektą.

Tradiciniai roletai

klas

Tradiciniai roletai – tai puikus ir ekonomiškas sprendimas, norint uždengti nedidelį langą. Daugelis jau seniai suprato ir pripažino roletų naudą namuose ar biure. Visi tradiciniai roletai kuo puikiausiai atlieka patalpos užtemdymo, saulės šilumos (spindulių) blokavimo, privatumo išsaugojimo bei interjero sudedamosios dalies funkcijas. Rinkdamiesi šiuos roletus, galite pasirinkti norimą audinį bei galimą vieną iš trijų tvirtinimo būdų. Juos galima montuoti prie lubų, ant sienos virš lango bei tradiciškai prie lango rėmo.

Kasetiniai roletai

plastikiniams

Kadangi vis dažniau namuose renkamės plastikinius langus, juos įsigiję ieškome, kuo jį uždengti nakties bei dienos metu. Kasetiniai roletai – tai puikus būdas pasislėpti nuo dienos šviesos arba aplinkinių žvilgsnių tamsiu paros metu. Jie unikalūs tuo, kad yra montuojami į lango stiklajuostes. Patogu ir praktiška.

Kaip užsisakyti roletus?

Norint užsisakyti roletus, geriausia būtų atvykti į Jums artimiausią mūsų parduotuvę, (visų parduotuvių adresus rasite skiltyje „Kontaktai”) arba telefonu užsisakyti meistro vizitą į namus.

Meistras atsiveš katalogus, o Jums liks tik išsirinkti spalvą ir medžiagą.